o nás

Firma CYKLOSERVIS JIŘÍ BAREŠ vznikla v roce 1991, kdy se začaly vyrábět první závodní cyklistické rámy a rámy na zakázku na další jízdní kola a dvojkola. Postupně se firma vyvíjela až do dnešní podoby. V Brandýse nad Labem vlastníme cyklistický obchod s kompletní nabídkou zboží pro cyklisty (cyklistické kalhoty, bundy, dresy, rukavice, spodní prádlo, čepice, brašny, světla a další různé doplňky). Najdete zde široký sortiment rámů BAREŠ jak z řady silničních, krosových, MTB rámů, tak i rámů na tandemová kola.

Cykloservis Jiří Bareš je zavedená rodinná firma, která nabízí svým zákazníkům kvalitní odborné rady, nákup jízdních kol a dvojkol a to včetně servisu. Zákazníci mají možnost si jízdní kolo vyzkoušet a zjistit tak, zda je velikost a typ kola správný. Samozřejmostí je zdarma garanční prohlídka u nás zakoupeného kola nebo odvoz zdarma nově zakoupených kol do blízkého okolí. 

  • Nabízíme kvalitní výrobce kol, mezi které patří např. český výrobce Author, slovenský Kelly´s  a další. 

  • Můžete si u nás vybrat a zakoupit dětská kola a koloběžky nebo např. tandemové kola/ dvojkola/. Samozřejmostí naší nabídky jsou jízdní kola pro dámy a pány v "nejlepším věku", kteří mají rádi na kole pohodlí.

  • Dále u nás můžete zakoupit oblečení od výrobců, jako jsou Craft nebo Progress , kteří se specializují na cyklistické oblečení.

  • Cyklistických doplňků jako jsou cyklistické přilby na kolo především od firmy HAVEN, nářadí, brašny, nosiče, blikačky, hustilky, atd., máme velký výběr.

A co víc, máme i dobré rady a ty jsou na tom to podstatné a pro zákazníka důležité. Za ta léta už máme zkušenosti a víme, co je dobré a co bychom zase raději nedoporučili. 


Přijďte si k nám i Vy pro kola a doplňky, naše rady jsou tu pro Vás


Cykloservis Jiří  BAREŠ

     


.